Vevendoo | Szkolenia
153
page,page-id-153,page-child,parent-pageid-15,page-template,page-template-full_width,page-template-full_width-php,ajax_fade,page_not_loaded,,qode-theme-ver-7.5,wpb-js-composer js-comp-ver-4.5.3,vc_responsive
 

Szkolenia

Podnieś swoje kwalifikacje

Szkolenia skierowane do event managerów, zarówno tych wchodzących dopiero w świat eventów jak i profesjonalistów, a także osób zajmujących się organizacją wydarzeń w korporacjach i mniejszych firmach, którzy pragną nieustannie się rozwijać i poszerzać swoje horyzonty.

offer-image-6

Źródłem sukcesu każdej organizacji są doskonale przygotowane i zmotywowane zespoły pracowników. Dlatego też wspieramy naszych partnerów w szkoleniach i rozwoju profesjonalnych kadr na każdym szczeblu organizacji. Za jakość szkoleń odpowiadają najlepsi eksperci branżowi z wieloletnim doświadczeniem szkoleniowym.

Proponowane tematy szkoleń:
1. Meeting.pl – jak oszczędzić czas i pieniądze.
2. Jak efektywnie zarządzać projektem eventowym?
3. Planowanie i produkcja wydarzeń z efektem WOW
4. Event od A do Z czyli od potrzeby poprzez pomysł, realizację po zadowolonych uczestników i sukces firmy.
5. Jak optymalizować koszty wydarzeń?
6. Techniki negocjacji
7. Zarządzanie zespołem eventowym
8. Rozwiązywanie problemów i podejmowanie decyzji
9. Zarządzanie strategiczne
10. Tworzenie innowacyjnych rozwiązań: metoda La Salle Matrix Thinking™

Każdy temat oraz termin szkolenia dopasowywany jest do indywidualnych potrzeb klienta. Zadzwoń do nas, a my przygotujemy ofertę dopasowaną do Twoich oczekiwań.

Chcesz wiedzieć więcej?

Jeżeli jesteś zainteresowany naszymi narzędziami i usługami, chcesz wiedzieć więcej, masz pytanie, komentarz lub po prostu chcesz do nas napisać – wypełnij poniższy formularz. Skontaktujemy się z Tobą tak szybko jak będzie to możliwe.