Vevendoo | Meeting.pl
430
page,page-id-430,page-child,parent-pageid-15,page-template,page-template-full_width,page-template-full_width-php,ajax_fade,page_not_loaded,,qode-theme-ver-7.5,wpb-js-composer js-comp-ver-4.5.3,vc_responsive
 

Meeting.pl

Pierwsza w Polsce platforma zakupu usług konferencyjno-eventowych

Narzędzie dedykowane organizatorom wydarzeń, którzy doceniają profesjonalne rozwiązania ułatwiające ich pracę.

offer-image-14

Meeting.pl to pierwsza w Polsce internetowa platforma online do wyboru i zakupu usług konferencyjno-eventowych. To innowacyjne narzędzie dedykowane branży wydarzeń i spotkań, dzięki któremu organizator wysyłając jedno zapytanie ofertowe może porównać dowolną liczbę obiektów, a następnie wybrać najlepszą ofertę i dokonać zakupu w krótkim czasie przy minimalnych nakładach własnych.

Aplikacja stworzona została na bazie ponad dwudziestu lat doświadczeń praktyków zarówno w dziedzinie zakupu usług, jak i organizacji eventów.

Korzystanie z meeting.pl to oszczędność czasu, niższe koszty organizacji wydarzeń i spotkań sięgające nawet 50% oraz 100% transparentności!

Platforma posiada wiele unikalnych funkcjonalności.

Zadzwoń do nas, a my zaprezentujemy Ci możliwości, jakie daje meeting.pl i korzyści, jakie możesz zyskać.

Chcesz wiedzieć więcej?

Jeżeli jesteś zainteresowany naszymi narzędziami i usługami, chcesz wiedzieć więcej, masz pytanie, komentarz lub po prostu chcesz do nas napisać – wypełnij poniższy formularz. Skontaktujemy się z Tobą tak szybko jak będzie to możliwe.