Vevendoo | Event Concierge
142
page,page-id-142,page-child,parent-pageid-15,page-template,page-template-full_width,page-template-full_width-php,ajax_fade,page_not_loaded,,qode-theme-ver-7.5,wpb-js-composer js-comp-ver-4.5.3,vc_responsive
 

Event Concierge

Nowoczesna usługa Concierge

Usługa dedykowana zarówno profesjonalnym planistom, jak i osobom, które o organizacji eventów nie wiedzą jeszcze wszystkiego.

offer-image-9

Oferujemy wsparcie merytoryczne projektów 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu, na każdym etapie realizacji projektu.
Event Concierge to usługa dla klientów, którzy poszukują wsparcia w organizacji wydarzeń. Zapewniamy pomoc m.in. w takich obszarach jak wybór odpowiedniego obiektu, propozycje oprawy artystycznej wieczoru, obsługi technicznej, przygotowania prezentacji, zapewnienie hostess czy zaprojektowanie, wydrukowanie i natychmiastowe dostarczenie zaproszeń i innych materiałów konferencyjnych. Twój osobisty Event Concierge ma wieloletnie doświadczenie w branży wydarzeń i spotkań. Ponadto wyposażony jest w nowoczesne narzędzia oraz ma stały dostęp do najbogatszej na rynku autorskiej bazy dostawców online.
Każde wsparcie dopasowujemy do indywidualnych potrzeb klienta.

Zadzwoń do nas a my przedstawimy Ci Twojego Event Concierge i zaproponujemy rozwiązania najlepsze dla Ciebie.
+48 690 162 743

Chcesz wiedzieć więcej?

Jeżeli jesteś zainteresowany naszymi narzędziami i usługami, chcesz wiedzieć więcej, masz pytanie, komentarz lub po prostu chcesz do nas napisać – wypełnij poniższy formularz. Skontaktujemy się z Tobą tak szybko jak będzie to możliwe.