Vevendoo | Doradztwo
484
page,page-id-484,page-child,parent-pageid-15,page-template,page-template-full_width,page-template-full_width-php,ajax_fade,page_not_loaded,,qode-theme-ver-7.5,wpb-js-composer js-comp-ver-4.5.3,vc_responsive
 

Doradztwo

Pomoc przy rozwiązywaniu problemów

Usługi doradcze dedykowane są planistom spotkań na różnych etapach ich kariery. Dzięki profesjonalistom współpracującym z Vevendoo jesteśmy w stanie doradzać zarówno zawodowym event managerom, poszukującym nowych rozwiązań, jak i osobom rozpoczynającym swoją przygodę z przemysłem spotkań.
Veevendoo wskazuje drogę do sukcesu i oferuje profesjonalną pomoc w podejmowaniu trafnych decyzji.

offer-image-10

Są takie momenty w każdej organizacji, gdy potrzebne jest obiektywne i świeże spojrzenie z zewnątrz, chłodna analiza i uzyskanie rekomendacji dotyczących dalszego rozwoju. Dlatego też, wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych klientów prowadzimy profesjonalne audyty organizacji spotkań i imprez oraz optymalizujemy techniki i procesy pracy. Doradztwo prowadzą profesjonalni konsultanci, z wieloletnim doświadczeniem w branży.
Proponowane obszary doradztwa:
1. Indywidualne negocjacje z obiektem.
2. Optymalizacja produkcji wydarzeń.
3. Efektywne zarządzanie projektem eventowym.
4. Nowoczesne technologie do wykorzystania przy organizacji wydarzeń.
5. Optymalizacja kosztów podczas całego procesu – od potrzeby do realizacji.

    Nasze rozwiązania doradcze tworzone są po określeniu indywidualnych potrzeb klienta. Zadzwoń do nas, a my przygotujemy ofertę dopasowaną do Twoich oczekiwań.

Chcesz wiedzieć więcej?

Jeżeli jesteś zainteresowany naszymi narzędziami i usługami, chcesz wiedzieć więcej, masz pytanie, komentarz lub po prostu chcesz do nas napisać – wypełnij poniższy formularz. Skontaktujemy się z Tobą tak szybko jak będzie to możliwe.