Vevendoo | Dla organizatorów
15
page,page-id-15,page-parent,page-template,page-template-full_width,page-template-full_width-php,ajax_fade,page_not_loaded,,qode-theme-ver-7.5,wpb-js-composer js-comp-ver-4.5.3,vc_responsive
 

Dla organizatorów

offer-image-14

meeting.pl

Meeting.pl to pierwsza w Polsce internetowa platforma online do wyboru i zakupu usług konferencyjno-eventowych. To innowacyjne narzędzie dedykowane branży wydarzeń i spotkań, dzięki któremu organizator wysyłając jedno zapytanie ofertowe może porównać dowolną ilość obiektów, a następnie wybrać najlepszą ofertę i dokonać zakupu w krótkim czasie przy minimalnych nakładach własnych.

Event Concierge

Event Concierge to usługa dla klientów, którzy poszukują wsparcia w organizacji wydarzeń. Zapewniamy pomoc m.in. w takich obszarach jak wybór odpowiedniego obiektu, propozycje oprawy artystycznej wieczoru, obsługi technicznej, przygotowania prezentacji, zapewnienie hostess czy zaprojektowanie, wydrukowanie i natychmiastowe dostarczenie zaproszeń i innych materiałów reklamowych. Gwarancją jakości usługi jest osobisty Event Concierge, wyposażony w nowoczesne narzędzia, mający dostęp do najbogatszej na rynku autorskiej bazy dostawców online, posiadający wieloletnie doświadczenie w branży wydarzeń i spotkań.

offer-image-11
offer-image-6

Szkolenia

Źródłem sukcesu każdej organizacji są doskonale przygotowane i zmotywowane zespoły pracowników. Dlatego też wspieramy naszych partnerów w szkoleniach i rozwoju profesjonalnych kadr na każdym szczeblu organizacji. Za jakość szkoleń odpowiadają najlepsi eksperci branżowi  z wieloletnim doświadczeniem szkoleniowym.

Doradztwo

Są takie momenty w każdej organizacji, gdy potrzebne jest obiektywne i świeże spojrzenie z zewnątrz, chłodna analiza i uzyskanie rekomendacji dotyczących dalszego rozwoju. Dlatego też, wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych klientów prowadzimy profesjonalne audyty organizacji spotkań i imprez oraz optymalizujemy techniki i procesy pracy. Doradztwo prowadzą profesjonalni konsultanci, z wieloletnim doświadczeniem w branży.

offer-image-10
Zrzut ekranu 2015-09-02 o 13.32.49

Conventica

Conventica to aplikacja mobilna w połączeniu z Panelem Event Managera. Narzędzie to pozwala na sprawne komunikowanie się z uczestnikami eventu za pomocą notyfikacji, zbieranie feedbacku oraz zachęcanie uczestników do networkingu. Aplikacja mobilna pozwala zaś uczestnikom sprawnie poruszać się po evencie (miejsca, agenda, prelegenci), poznawać nowych ludzi (funkcje społecznościowe) oraz angażować w wydarzenie (moduły konkursowe).