Vevendoo | Video Site Inspection
164
page,page-id-164,page-child,parent-pageid-13,page-template,page-template-full_width,page-template-full_width-php,ajax_fade,page_not_loaded,,qode-theme-ver-7.5,wpb-js-composer js-comp-ver-4.5.3,vc_responsive
 

Video Site Inspection

Nowoczesna forma prezentacji obiektów

Usługa skierowana do obiektów, które pragną zwiększyć szanse na zainteresowanie swoim obiektem organizatorów, którym nieustannie brakuje czasu na wizję lokalną.

Oczywistością jest stwierdzenie, że właściwa prezentacja obiektu jest kluczowym elementem oferty. Z doświadczenia wiadomo też, że organizatorom wydarzeń nieustannie brakuje czasu na wizytę w obiekcie. W takim wypadku decyzja o wyborze lokalizacji na event podejmowana jest w oparciu o wcześniej poznane lokalizacje. Receptą na ten problem jest VIDEO SITE INSPECTION. Proponujemy naszym klientom stworzenie profesjonalnego materiału multimedialnego, który umożliwia organizatorom wydarzeń dokładne zapoznanie się z obiektem. Dzięki nowej technologii i doskonale przygotowanemu scenariuszowi, Video Site Inspection wiernie oddaje ofertę hotelu i zastosowane w danym obiekcie rozwiązania (podjazd, lobby, restauracje, sale konferencyjne wraz z  wyposażeniem, przyłącza energetyczne, rampa, ciągi komunikacyjne itd.), co pomaga organizatorom wydarzeń w podjęciu szybkiej i właściwej decyzji. Dzięki VSI organizatorzy wydarzeń nie muszą fatygować się do danego obiektu aby przekonać się, że to doskonałe miejsce na planowany przez nich event.

 

offer-image-1
offer-image-2

Skontaktuj się z nami, a my przedstawimy Ci szczegóły oferty.

Chcesz wiedzieć więcej?

Jeżeli jesteś zainteresowany naszymi narzędziami i usługami, chcesz wiedzieć więcej, masz pytanie, komentarz lub po prostu chcesz do nas napisać – wypełnij poniższy formularz. Skontaktujemy się z Tobą tak szybko jak będzie to możliwe.