Vevendoo | Meeting.pl
426
page,page-id-426,page-child,parent-pageid-13,page-template,page-template-full_width,page-template-full_width-php,ajax_fade,page_not_loaded,,qode-theme-ver-7.5,wpb-js-composer js-comp-ver-4.5.3,vc_responsive
 

Meeting.pl

Pierwsza w Polsce platforma zakupu usług konferencyjno-eventowych

Narzędzie dedykowane obiektom konferencyjnym, które poszukują dodatkowego kanału sprzedaży, i które w prosty sposób chcą pozyskać wydarzenie.

offer-image-14

Meeting.pl to internetowy system zakupu usług konferencyjno-eventowych – nowe narzędzie dedykowane branży wydarzeń i spotkań, ułatwiające komunikację pomiędzy organizatorami wszelkiego rodzaju kongresów, konferencji, spotkań oraz wydarzeń, a obiektami oferującymi usługi w tym zakresie.
Meeting.pl prezentuje ofertę starannie wyselekcjonowanych obiektów, co pozwala na ich efektywną promocję. Oferta ogólna obiektu jest przedstawiona w sposób szczegółowy i logiczny, dzięki czemu organizatorzy mogą łatwo odnaleźć interesujące ich informacje i wysłać zapytanie ofertowe do obiektu spełniającego kryteria wyszukiwania. W ten sposób obiekty zyskują nowy kanał sprzedaży, a co za tym idzie możliwość pozyskania nowych klientów, do których dotrzeć najczęściej nie mieliby czasu ani środków.
System oferuje szereg funkcjonalności dzięki którym proces ofertowania oraz komunikacji z potencjalnymi klientami został znacząco uproszczony. Profesjonalna odpowiedź na zapytanie ofertowe nie powinna zająć pracownikowi obiektu więcej niż 15 minut!

Platforma posiada wiele unikalnych funkcjonalności. Zadzwoń do nas, a my zaprezentujemy Ci możliwości, jakie daje meeting.pl i korzyści, jakie możesz zyskać.

Chcesz wiedzieć więcej?

Jeżeli jesteś zainteresowany naszymi narzędziami i usługami, chcesz wiedzieć więcej, masz pytanie, komentarz lub po prostu chcesz do nas napisać – wypełnij poniższy formularz. Skontaktujemy się z Tobą tak szybko jak będzie to możliwe.