Vevendoo | Floor Plan Pro
166
page,page-id-166,page-child,parent-pageid-13,page-template,page-template-full_width,page-template-full_width-php,ajax_fade,page_not_loaded,,qode-theme-ver-7.5,wpb-js-composer js-comp-ver-4.5.3,vc_responsive
 

Floor Plan Pro

Profesjonalna prezentacja przestrzeni

Usługa skierowana do obiektów, którym zależy na profesjonalnym zaprezentowaniu planów sal i pomieszczeń konferencyjnych, a tym samym na pozyskaniu wydarzeń.

offer-image-12

W dzisiejszym event marketingu profesjonalne prezentacje sal i pomieszczeń w obiekcie to absolutna konieczność. Dlatego też wychodzimy naprzeciw potrzebom obiektów i oczekiwaniom organizatorów wydarzeń. Floor Plan Pro to profesjonalnie zaprojektowane i przygotowane plany zawierające m.in. dokładne wymiary, opis możliwości podwieszeń, przyłączy energetycznych, specyfikację wbudowanych urządzeń, drogi komunikacyjne i wiele innych informacji, bez których realizacja eventu nie może się odbyć. Floor Plan Pro to doskonała pomoc przy organizacji wydarzeń. Precyzyjne dane pozwalają organizatorom dokonać analizy możliwości aranżacji przestrzeni oraz wykorzystania odpowiednich urządzeń.

Skontaktuj się z nami, a my przedstawimy Ci szczegóły oferty.

Chcesz wiedzieć więcej?

Jeżeli jesteś zainteresowany naszymi narzędziami i usługami, chcesz wiedzieć więcej, masz pytanie, komentarz lub po prostu chcesz do nas napisać – wypełnij poniższy formularz. Skontaktujemy się z Tobą tak szybko jak będzie to możliwe.