Vevendoo | Conventica
873
page,page-id-873,page-child,parent-pageid-13,page-template,page-template-full_width,page-template-full_width-php,ajax_fade,page_not_loaded,,qode-theme-ver-7.5,wpb-js-composer js-comp-ver-4.5.3,vc_responsive
 

Conventica

Tworzymy unikalne doświadczenia

Conventica to aplikacja mobilna w połączeniu z Panelem Event Managera. Narzędzie to pozwala Obiektom na sprawne komunikowanie się z uczestnikami eventu za pomocą notyfikacji, zbieranie feedbacku oraz zachęcanie uczestników do networkingu.

cnv2

Aplikacja mobilna staję się narzędziem marketingowym w rękach Obiektu. Pozwala ona uczestnikom sprawnie poruszać się po evencie (miejsca, agenda, prelegenci), poznawać nowych ludzi (funkcje społecznościowe) oraz angażować w wydarzenie (moduły konkursowe).

Conventica to kieszonkowy przyjaciel uczestnika oraz narzędzie komunikacji dla Obiektu.  Dopasowana do potrzeb organizatora i uczestnika.

Budując swoją aplikację masz szansę zbudować swoją społeczność wokół Obiektu i być w nimi w ciągłym kontakcie – zapraszać ich na kolejne wydarzenia, wysyłać oferty promocyjne etc.

Oszczędza czas i sprawia, że zarządzanie eventem staje się banalnie proste. Zgłaszając się z Vevendoo otrzymujesz 30 % zniżki na licencję Conventiki!

Chcesz wiedzieć więcej?

Jeżeli jesteś zainteresowany naszymi narzędziami i usługami, chcesz wiedzieć więcej, masz pytanie, komentarz lub po prostu chcesz do nas napisać – wypełnij poniższy formularz. Skontaktujemy się z Tobą tak szybko jak będzie to możliwe.