Vevendoo | Dla obiektów
13
page,page-id-13,page-parent,page-template,page-template-full_width,page-template-full_width-php,ajax_fade,page_not_loaded,,qode-theme-ver-7.5,wpb-js-composer js-comp-ver-4.5.3,vc_responsive
 

Dla obiektów

offer-image-13

meeting.pl

Pierwsza w Polsce platforma zakupu usług konferencyjno-eventowych.
Meeting.pl prezentuje ofertę starannie wyselekcjonowanych obiektów, co pozwala na ich efektywną promocję. Oferta ogólna obiektu jest przedstawiona w sposób szczegółowy i logiczny, dzięki czemu organizatorzy mogą łatwo odnaleźć interesujące ich informacje i wysłać zapytanie ofertowe do obiektu spełniającego kryteria wyszukiwania. W ten sposób obiekty zyskują nowy kanał sprzedaży, a co za tym idzie możliwość pozyskania nowych klientów, do których dotrzeć najczęściej nie mieliby czasu ani środków.

MICEbench

Podejmowanie właściwych decyzji jest kluczową umiejętnością każdego managera dlatego też stworzyliśmy unikalne na polskim rynku narzędzie wspomagające proces decyzyjny, oparte o szczegółowe dane rynkowe i precyzyjną analizę konkurencji.

  • Legend One

  • Legend Two

  • Legend Three

offer-image-1

Video site Inspection

Proponujemy naszym klientom stworzenie profesjonalnego materiału multimedialnego, który umożliwia organizatorom wydarzeń dokładne zapoznanie się z obiektem. Dzięki nowej technologii i doskonale przygotowanemu scenariuszowi, Video Site Inspection wiernie oddaje ofertę hotelu i zastosowane w danym obiekcie rozwiązania, co pomaga organizatorom wydarzeń w podjęciu szybkiej i właściwej decyzji.

Floor plan pro

W dzisiejszym event marketingu profesjonalne prezentacje sal i pomieszczeń w obiekcie to absolutna konieczność. Dlatego też wychodzimy naprzeciw potrzebom obiektów i oczekiwaniom organizatorów wydarzeń. Floor Plan Pro to profesjonalnie zaprojektowane i przygotowane plany zawierające m.in. dokładne wymiary, opis możliwości podwieszeń, przyłączy energetycznych, specyfikację wbudowanych urządzeń, drogi komunikacyjne i wiele innych informacji, bez których realizacja eventu nie może się odbyć.

offer-image-3
offer-image-6

Szkolenia

Źródłem sukcesu każdej organizacji są doskonale przygotowane i zmotywowane zespoły pracowników. Dlatego też wspieramy naszych partnerów w szkoleniach i rozwoju profesjonalnych kadr na każdym szczeblu organizacji. Za jakość szkoleń odpowiadają najlepsi eksperci branżowi z wieloletnim doświadczeniem szkoleniowym.

Doradztwo

Są momenty w życiu każdej organizacji, gdy potrzebne jest świeże i obiektywne spojrzenie z zewnątrz, chłodna analiza i uzyskanie rekomendacji dotyczących dalszego rozwoju. Dlatego też, wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych klientów, oferujemy profesjonalne audyty hoteli wraz z analizą strategiczną i wyznaczaniem potencjalnych obszarów rozwoju. Doradztwo prowadzą wykwalifikowani konsultanci z wieloletnim doświadczeniem w branży.

offer-image-10
cnv2

Conventica

Conventica to aplikacja mobilna w połączeniu z Panelem Event Managera. Narzędzie to pozwala Obiektom na sprawne komunikowanie się z uczestnikami eventu za pomocą notyfikacji, zbieranie feedbacku oraz zachęcanie uczestników do networkingu. Conventica to kieszonkowy przyjaciel uczestnika oraz narzędzie komunikacji dla Obiektu. Dopasowana do potrzeb organizatora i uczestnika.